Okno drewnianeFirma Halupczok STOLARSTWO to producent wyjątkowych rozwiązań w zakresie stolarki okiennej - przygotowane przez nas okna drewniane powstają z połączenia nowoczesnych technologii produkcji, doskonałej klasy materiałów oraz oryginalnych pomysłów, które z fazy projektów przenosimy do reczywistości. To dlatego nasze okna są tak niezwykłe.

Okna drewniane firmy HALUPCZOK-STOLARSTWO s. c. to Twoje marzenia o drewnianej stolarce, a nasze wykonanie. Pozwól sobie na dokonanie wyboru okien z wyselekcjonowanych gatunków drewna (sosna, meranti, dąb, modrzew) w bogatej palecie kolorów

Dzięki zastosowaniu szyb i okuć utrudniających włamanie, zwiększa się komfort bezpieczeństwa całego domu. Istnieje możliwość wyboru szyb ornamentowych lub przepięknych i ponadczasowych witraży. Dodatkowym atutem wykonywanych przez nas okien jest możliwość wyposażenia w ukryte okucia Designo. Ponadto w naszej ofercie znajduje się okno dedykowane do pokoju dziecka oraz okno do pokoju pracy z klamką u dołu. 

Wyjątkowe okna drewniane

Zapewniamy doradztwo na każdym etapie, od projektu po realizację.

W naszej ofercie posiadamy następujące okna drewniane:

- IV 68mm Standardlineszyby zespolone jednokomorowe o współczynniku przenikania Ug=1,1 wypełnione Argonem

- IV 78 mm Energoline - szyby zespolone dwukomorowe o współczynniku przenikania Ug=0,7 wypełnione Argonem

- IV 92 mm Passiveline - szyby zespolone dwukomorowe o współczynniku przenikania Ug=0,5 wypełnione Argonem

- Retro - ponadczasowa klasyka to nieustające źródło inspiracji dla każdego Klienta. Każde z okien drewnianych możemy wykonać w profilu klasycznym Retro z okapnikiem drewnianym oraz ozdobnymi elementami odtworzeniowymi, według projektu  zgodnego z zamysłem inwestora, projektanta, konserwatora zabytków.

Kolekcja okien drewnianych… 

Dopasuj okna do Twojego domu korzystając z rozwiązań Firmy ROTO , dzięki temu w łatwy sposób można wybrać najlepszą dla siebie opcję okien drewnianych.

 

Przekrój profilu okna  Standardline 68mm - miniPrzekrój profilu okna  Energoline 78mm - miniPrzekrój profilu okna  Passivline 92mm - mini
Przekrój profilu okna
Standardline 68mm
Przekrój profilu okna
Energoline 78mm
Przekrój profilu okna
Passivline 92mm

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą - przygotowane przez nas okna drewniane zapewniają doskonałe parametry oraz stanowią wytrzymałą i skuteczną izolację przed chłodem i wilgocią. Halupczok Wrocław - wyjątkowe rozwiązania stolarki okiennej.