Dopasowanie modelu drzwi wewnętrznych do charakteru i klimatu domu to nie lada wyzwanie. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty naszych klientów, tak aby każdy detal odpowiadał Państwa oczekiwaniom.  Wewnętrzne drzwi drewniane HALUPCZOK-STOLARSTWO to idealne rozwiązanie dla każdego. Właściwie dopasowane drzwi wewnętrzne stają się częścią aranżacji wnętrz, zatem duże znaczenie ma także ich wygląd. Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość, proponujemy drzwi przygotowane ze starannie wybranego surowca.

Wykonujemy drzwi praktycznie we wszystkich wzorach geometrycznych, zamówno: klasyczne, jak i nowoczesne, z elementami ze szkła, metalowymi wstawkami czy łączone z różnych oklein. W naszej ofercie posiadamy również drzwi bezfelcowe - tzw. ukryte zawiasy, które pozwalają na uzyskanie jednolitej powierzchni skrzydła z opaską po zamknięciu drzwi.

Drzwi wewnętrzne

Jeśli szukają Państwo inspiracji do wyboru modelu drzwi wewnętrznych, kolekcja naszych drzwi pozwoli Państwu podjąć decyzję. Zapraszamy do zapoznaniu się z przykładowymi realizacjami, ukazującymi nasze drzwi z drewna przygotowane z myślą o wykorzystaniu wewnątrz domu.

 

Kolekcja drzwi wewnętrznych