Okno drewnianeFFirma HALUPCZOK-STOLARSTWO to producent wyjątkowych rozwiązań w zakresie stolarki okiennej - przygotowane przez nas okna drewniane powstają z połączenia nowoczesnych technologii produkcji, doskonałej klasy materiałów oraz oryginalnych pomysłów, które z fazy projektów przenosimy do rzeczywistości. To dlatego nasze okna drewniane są tak niezwykłe.

Producent okien drewnianych HALUPCZOK-STOLARSTWO s. c. umożliwia spełnienie marzeń o wyjątkowej jakości drewnianej stolarce okiennej. Pozwól sobie na wybranie okien z wyselekcjonowanych gatunków drewna (sosna, meranti, dąb, modrzew) w bogatej palecie kolorów.

Dzięki zastosowaniu szyb i okuć utrudniających włamanie, zwiększony jest komfort mieszkańców oraz bezpieczeństwo całego domu. Istnieje możliwość wyboru szyb ornamentowych lub przepięknych i ponadczasowych witraży. Dodatkowym atutem wykonywanych przez nas okien drewnianych jest możliwość wyposażenia w ukryte okucia Designo. Ponadto w naszej ofercie znajdują się specjalne okna, dedykowane różnym potrzebom: okna do pokoju dziecka oraz okna do pokoju pracy z klamką u dołu, które świetnie sprawdzą się w biurach.

Wyjątkowe okna drewniane od producenta

Zapewniamy doradztwo na każdym etapie, od projektu po realizację.

W naszej ofercie posiadamy następujące okna drewniane:

- IV 68mm Standardlineszyby zespolone jednokomorowe o współczynniku przenikania Ug=1,1 wypełnione Argonem

- IV 78 mm Energoline - szyby zespolone dwukomorowe o współczynniku przenikania Ug=0,7 wypełnione Argonem

- IV 92 mm Passiveline - szyby zespolone dwukomorowe o współczynniku przenikania Ug=0,5 wypełnione Argonem

- Retro - ponadczasowa klasyka to nieustające źródło inspiracji dla każdego Klienta. Wszystkie okna drewniane możemy wykonać w profilu klasycznym Retro z okapnikiem drewnianym oraz ozdobnymi elementami odtworzeniowymi, według projektu zgodnego z zamysłem inwestora, projektanta, czy konserwatora zabytków.

Kolekcja okien drewnianych… 

 Przekrój profilu okna  Standardline 68mm - mini

Przekrój profilu okna
Standardline 68mm

Przekrój profilu okna  Energoline 78mm - mini

Przekrój profilu okna
Energoline 78mm

Przekrój profilu okna  Passivline 92mm - mini

Przekrój profilu okna
Passivline 92mm

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą - przygotowane przez nas okna drewniane zapewniają doskonałe parametry oraz stanowią wytrzymałą i skuteczną izolację przed chłodem i wilgocią. Producent okien drewnianych HALUPCZOK-STOLARSTWO gwarantuje wyjątkowe rozwiązania stolarki okiennej. Działamy we Wrocławiu, w Opolu a także w województwie śląskim, głównie w Katowicach.