• Proszę o kontakt
Proszę o przesłanie oferty

Proszę o kontakt w sprawie oferty.

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne!
firma Halupczok - Stolarstwo R.E.J Halupczok. s.c.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości -  skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

PL EN DE

Jakość, precyzja, tradycja – to co nas wyróżnia od 1988 roku

Więcej modeli ...

Okno drewnianeFFirma HALUPCZOK-STOLARSTWO to producent wyjątkowych rozwiązań w zakresie stolarki okiennej - przygotowane przez nas okna drewniane powstają z połączenia nowoczesnych technologii produkcji, doskonałej klasy materiałów oraz oryginalnych pomysłów, które z fazy projektów przenosimy do rzeczywistości. To dlatego nasze okna drewniane są tak niezwykłe.

Producent okien drewnianych HALUPCZOK-STOLARSTWO s. c. umożliwia spełnienie marzeń o wyjątkowej jakości drewnianej stolarce okiennej. Pozwól sobie na wybranie okien z wyselekcjonowanych gatunków drewna (sosna, meranti, dąb, modrzew) w bogatej palecie kolorów.

Dzięki zastosowaniu szyb i okuć utrudniających włamanie, zwiększony jest komfort mieszkańców oraz bezpieczeństwo całego domu. Istnieje możliwość wyboru szyb ornamentowych lub przepięknych i ponadczasowych witraży. Dodatkowym atutem wykonywanych przez nas okien drewnianych jest możliwość wyposażenia w ukryte okucia Designo. Ponadto w naszej ofercie znajdują się specjalne okna, dedykowane różnym potrzebom: okna do pokoju dziecka oraz okna do pokoju pracy z klamką u dołu, które świetnie sprawdzą się w biurach.

Wyjątkowe okna drewniane od producenta

Zapewniamy doradztwo na każdym etapie, od projektu po realizację.

W naszej ofercie posiadamy następujące okna drewniane:

- IV 68mm Standardlineszyby zespolone jednokomorowe o współczynniku przenikania Ug=1,1 wypełnione Argonem

- IV 78 mm Energoline - szyby zespolone dwukomorowe o współczynniku przenikania Ug=0,7 wypełnione Argonem

- IV 92 mm Passiveline - szyby zespolone dwukomorowe o współczynniku przenikania Ug=0,5 wypełnione Argonem

- Retro - ponadczasowa klasyka to nieustające źródło inspiracji dla każdego Klienta. Wszystkie okna drewniane możemy wykonać w profilu klasycznym Retro z okapnikiem drewnianym oraz ozdobnymi elementami odtworzeniowymi, według projektu zgodnego z zamysłem inwestora, projektanta, czy konserwatora zabytków.

Kolekcja okien drewnianych… 

Przekrój profilu okna  Standardline 68mm - miniPrzekrój profilu okna  Energoline 78mm - miniPrzekrój profilu okna  Passivline 92mm - mini
Przekrój profilu okna
Standardline 68mm
Przekrój profilu okna
Energoline 78mm
Przekrój profilu okna
Passivline 92mm

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą - przygotowane przez nas okna drewniane zapewniają doskonałe parametry oraz stanowią wytrzymałą i skuteczną izolację przed chłodem i wilgocią. Producent okien drewnianych HALUPCZOK-STOLARSTWO gwarantuje wyjątkowe rozwiązania stolarki okiennej. Działamy we Wrocławiu, w Opolu a także w województwie śląskim, głównie w Katowicach.