• Proszę o kontakt
Proszę o przesłanie oferty

Proszę o kontakt w sprawie oferty.

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne!
firma Halupczok - Stolarstwo R.E.J Halupczok. s.c.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości -  skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

PL EN DE

Jakość, precyzja, tradycja – to co nas wyróżnia od 1988 roku

Nasze okna potrafimy dopasować do każdego stylu, dlatego okna w systemie drewniano-aluminiowym pasują zarówno do obiektów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Prostota wykonania, a zarazem nowoczesny styl pozwoliły na niebanalne połączenie naturalnych elementów z aluminiowymi.

Okno drewniano aluminiowe

Gemini Softline - przekrój

 

Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne

Okna drewniano-aluminiowe HALUPCZOK-STOLARSTWO składają się z dwóch niezależnych, pewnie połączonych i solidnych ram, pomiędzy którymi umieszczona jest energooszczędna szyba zespolona:

  • rama zewnętrzna - aluminiowa to gwarancja rzeczywistej długowieczności;
  • rama wewnętrzna - drewniana zapewnia zaś naturalne, miłe ciepło i ekologiczną estetykę.

Wysoka estetyka, a także uniwersalność i ergonomia sprawiają, że okna drewniano-aluminiowe HALUPCZOK-STOLARSTWO stanowią doskonałe rozwiązanie użytkowe, które sprawdzi się w różnych warunkach

Zapraszamy do kontaktowania się. Chętnie pomożemy w zrealizowaniu marzenia Klienta o pięknych i funkcjonalnych oknach drewniano-aluminiowych.