• Proszę o kontakt
Proszę o przesłanie oferty

Proszę o kontakt w sprawie oferty.

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne!
firma Halupczok - Stolarstwo R.E.J Halupczok. s.c.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości -  skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

PL EN DE

Jakość, precyzja, tradycja – to co nas wyróżnia od 1988 roku

Okno do pokoju pracy z klamką u dołu

Nagroda - Okno dla niepełnosprawnych Od niedawna w ofercie firmy HALUPCZOK STOLARSTWO s.c. znajduje się okno z klamką u dołu ROTO NT KOMFORT, dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest korzystanie z okna w trudno dostępnych miejscach. Innowacyjne okucie posiada znacznie dłuższą klamkę zamontowaną w dolnym ramieniu skrzydła, co sprawia, że klamka zawsze jest w zasięgu ręki, nawet z pozycji siedzącej. Nowe okno charakteryzuje się :

  • Łatwym dostępem - zastosowanie dolnej klamki sprawia, że dostęp możliwy jest z pozycji siedzącej, 
  • Wygodą - innowacyjny mechanizm umożliwia sprawną obsługę,
  • Funkcjonalnością możliwość otwierania okna w trudno dostępnych miejscach (gdy okno jest umieszczone bardzo wysoko) lub też w gabinetach, gdzie dostęp do okna jest ograniczony poprzez biurko. W takiej sytuacji okno z okuciem ROTO NT Komfort z inteligentnie umiejscowioną klamką u dołu oraz spejalnym mechanizmem pozwala na swobodne korzystanie z okna. 

W 2008 roku podczas XXXII Opolskich Targów Budownictwa "Mój Dom" firma HALUPCZOK STOLARSTWO s.c. uzyskała GRAND PRIX za fasadę drewniano-aluminiową oraz okno z klamką u dołu.

Okno do biura