• Proszę o kontakt
Proszę o przesłanie oferty

Proszę o kontakt w sprawie oferty.

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne!
firma Halupczok - Stolarstwo R.E.J Halupczok. s.c.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości -  skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

PL EN DE

Jakość, precyzja, tradycja – to co nas wyróżnia od 1988 roku

Więcej modeli ...

Dopasowanie modelu drewnianych drzwi wewnętrznych do charakteru i klimatu domu to nie lada wyzwanie. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty naszych klientów, tak aby każdy detal odpowiadał Państwa oczekiwaniom. Wewnętrzne drzwi drewniane HALUPCZOK-STOLARSTWO to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju wnętrza. Właściwie dopasowane drzwi wewnętrzne stają się częścią aranżacji wnętrz, zatem duże znaczenie ma także ich wygląd. Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość, proponujemy drzwi przygotowane ze starannie wybranego surowca

Rodzaje drewnianych drzwi wewnętrznych od producenta

Wykonujemy drzwi praktycznie we wszystkich wzorach geometrycznych, zarówno: klasyczne, jak i nowoczesne, z elementami ze szkła, metalowymi wstawkami czy łączone z różnych oklein. W naszej ofercie posiadamy również drzwi bezfelcowe - tzw. ukryte zawiasy, które pozwalają na uzyskanie jednolitej powierzchni skrzydła z opaską po zamknięciu drzwi. Drewniane drzwi wewnętrznego tego typu będą świetnym elementem tworzącym spójny wystrój w nowoczesnym wnętrzu.

Drzwi wewnętrzne

Jeśli szukają Państwo inspiracji do wyboru modelu drzwi wewnętrznych, kolekcja naszych drzwi pozwoli Państwu podjąć decyzję. Zapraszamy do zapoznaniu się z przykładowymi realizacjami, ukazującymi nasze drzwi z drewna przygotowane z myślą o wykorzystaniu wewnątrz domu.

HALUPCZOK-STOLARSTWO zajmuje się również tworzeniem zewnętrznych drzwi drewnianych – zapraszamy do obejrzenia katalogu drzwi.

 

Kolekcja drewnianych drzwi wewnętrznych