• Proszę o kontakt
Proszę o przesłanie oferty

Proszę o kontakt w sprawie oferty.

Jesteś 1 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne!
firma Halupczok - Stolarstwo R.E.J Halupczok. s.c.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości -  skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

PL EN DE

Jakość, precyzja, tradycja – to co nas wyróżnia od 1988 roku

Więcej modeli ...

drzwi zewnętrzne - podstrona

Reprezentacyjne wejście do domu musi odznaczać się elegancją. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i wykonujemy zarówno drzwi zewnętrzne drewniane, jak i aluminiowo-drewniane według indywidualnego projektu Klienta. Do produkcji naszych drzwi używamy starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, meranti, dębowego lub modrzewiowego w bogatej palecie kolorów. Bądź nowoczesny i wybierz drzwi z zamkiem elektrycznym otwierane za pomocą systemu kontroli dostępu. Możesz mieć pewność, że Twoje drzwi drewniane i aluminiowo-drewniane będą wyjątkowe i będą cieszyć oko z każdej odległości.

Bogaty wybór drewnianych drzwi zewnętrznych

W naszej ofercie posiadamy następujące drzwi zewnętrzne drewniane:

- DZ IV 68mm Standardline

- DZ IV 78 mm Energoline

- DZ IV 92 mm Passiveline

 

oraz drzwi drewniano-aluminiowe :

- DZ IV 68mm Standardline Holz-Alu

- DZ IV 78 mm Energoline Holz-Alu

- DZ IV 92 mm Passiveline Holz-Alu

 

Jeśli szukają Państwo pomysłu na drzwi zewnętrzne drewniane, zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją. Bogata oferta ułatwi podjęcie o wyborze modelu spełniającego nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania.

HALUPCZOK-STOLARSTWO zajmuje się wykonywaniem usług we Wrocławiu, w Katowicach i Opolu. Dzięki bogatej ofercie drzwi drewnianych każdy Klient ma możliwość wybrania dla siebie odpowiedniego projektu. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych produktów.

Kolekcja drzwi zewnętrznych

W naszej ofercie dostępne są również drewniane drzwi wewnętrzne